SUMA SUMARUM 2016

SUMA SUMARUM 2016

Keď tri mesiace prebehnú ako voda, váš životný štýl ostáva nezmenený a ani neviete kedy ste začali byť takí štastní, že nestíhate vnímať okolitý svet a ste len v bubline. Absolútne nepociťujem príchod Vianoc, nenosím v sebe predvianočnú atmosféru, nekupujem darčeky a ani sa nestresujem s novoročnými predsavzatiami, lebo tento rok ma naučil žiť okamihom!

Okamihom, ktorý ma donúti odísť z letiska po bezpečnostnej kontrole naspäť do mesta, lebo mi to intuícia (alebo kto vie čo) naznačuje. Okamihom kedy som pozvaná súkromným lietadlom do Abu Dhabi ale ja odmietnem lebo poznám cenu blondínok v arabských krajinách. Okamihom, ktorý mi prináša poznanie samej seba a lásku života.
Cestovanie sa stalo mojím bytím a ja som tento rok strávila prevažne mimo SR, čo by som nebola nikdy predpokladala. Na začiatku roka BALI, kde som strávila aj svoje narodeniny. O dva mesiace nato som už letela za veľkú mláku, z ktorej som sa vrátila domov na 6 dní. Po takmer týždni som už opäť sedela v lietadle, ktoré ma bezpečne prepravilo na ostrov lásky. Áno, tak je Cyprus propagovaný… O 4 dni budem už na polceste do Nemecka a na sklonku roka konečne prekročím hranice rodnej hrudy.
Cestovanie sa stalo mojím životom (doslova) a ja milujem keď môžem nastúpiť do lietadla s pocitom, že spoznám novú krajinu, kultúru a nových ľudí. Otvorím svoje oči zase o čosi viac a budem si vážiť každú jedno minútu svojho života, lebo to čo žijem je čistý dar.
Dobrodružstvá 2017 sú už v procese tvorby a ja sa neviem dočkať na ďalšie zážitky a krajiny ktoré navštívim. Verím, že aj Váš rok bude najlepší z doteraz odžitých a že sa Vám splnia všetky priania.
Takže roku 2016 ďakujem za nájdenie seba samej. Začo ste vďační vy?

P.S.: Ľúbte sa, lebo len láska robí tento svet krajším miestom.Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *


error

Páčil sa vám článok? Pozrite si o nás viac: